09/11 10:00 |
- |
Severyanka Cherepovec kvinder
v
Proton Saratov kvinder
|
L |
0-3
|
09/10 16:00 |
- |
Dynamo Kazan kvinder
v
Severyanka Cherepovec kvinder
|
L |
3-0
|
09/08 12:00 |
- |
Severyanka Cherepovec kvinder
v
Samrau UGNTU Ufa kvinder
|
L |
1-3
|
09/06 12:00 |
- |
Nizhny Novgorod kvinder
v
Severyanka Cherepovec kvinder
|
L |
3-1
|
10/23 12:00 |
- |
Severyanka Cherepovets kvinder
v
Dynamo Krasnodar kvinder
|
L |
2-3
|
10/22 14:30 |
- |
Proton Saratov kvinder
v
Severyanka Cherepovets kvinder
|
W |
0-3
|
10/21 17:00 |
- |
Lokomotiv Kaliningrad kvinder
v
Severyanka Cherepovec kvinder
|
L |
3-0
|
09/19 10:00 |
- |
Severyanka Cherepovets kvinder
v
Proton Saratov kvinder
|
L |
2-3
|
09/18 10:00 |
- |
Dynamo Kazan kvinder
v
Severyanka Cherepovec kvinder
|
W |
0-3
|
09/17 11:00 |
- |
Severyanka Cherepovets kvinder
v
Ufimochka kvinder
|
W |
3-0
|
09/16 11:00 |
- |
Severyanka Cherepovec 2 kvinder
v
Severyanka Cherepovec kvinder
|
W |
0-3
|
09/14 13:30 |
- |
Nizhny Novgorod kvinder
v
Severyanka Cherepovets kvinder
|
L |
3-1
|
09/13 10:00 |
- |
Severyanka Cherepovets kvinder
v
Proton Saratov kvinder
|
L |
0-3
|
09/12 16:00 |
- |
Dinamo Kazan kvinder
v
Severyanka Cherepovets kvinder
|
L |
3-0
|
09/10 12:00 |
- |
Severyanka Cherepovets kvinder
v
Ufimochka Ugntu kvinder
|
W |
3-0
|
09/09 14:00 |
- |
Impuls Volgodonsk kvinder
v
Severyanka Cherepovets kvinder
|
W |
0-3
|
09/08 14:00 |
- |
Dynamo Krasnodar kvinder
v
Severyanka Cherepovets kvinder
|
W |
2-3
|
09/22 09:00 |
- |
Severyanka Cherepovets kvinder
v
Zarechye Odintsovo kvinder
|
L |
0-3
|
09/21 14:00 |
- |
Uralochka NTMK kvinder
v
Severyanka Cherepovets kvinder
|
L |
3-2
|
09/19 10:00 |
- |
Severyanka Cherepovets kvinder
v
Tyumen kvinder
|
W |
3-1
|
09/18 12:00 |
- |
Uralochka UrGEU kvinder
v
Severyanka Cherepovec kvinder
|
W |
2-3
|
09/17 12:00 |
- |
Dynamo-Metar Chelyabinsk kvinder
v
Severyanka Cherepovec kvinder
|
L |
3-0
|
11/04 10:00 |
- |
Yenisey Krasnoyarsk kvinder
v
Severyanka Cherepovec kvinder
|
L |
3-2
|
11/03 08:00 |
- |
Severyanka Cherepovec kvinder
v
Dynamo Krasnodar kvinder
|
L |
0-3
|
11/02 09:00 |
- |
Uralochka NTMK kvinder
v
Severyanka Cherepovec kvinder
|
L |
3-2
|
10/20 08:00 |
- |
Severyanka Cherepovets kvinder
v
Zarechye Odintsovo kvinder
|
L |
2-3
|
10/19 11:00 |
- |
Yenisey Krasnoyarsk kvinder
v
Severyanka Cherepovets kvinder
|
L |
3-0
|
10/18 09:00 |
- |
Severyanka Cherepovets kvinder
v
YuZGU Atom kvinder
|
W |
3-1
|
10/16 10:00 |
- |
Minchanka Minsk kvinder
v
Severyanka Cherepovec kvinder
|
L |
3-2
|
09/29 15:00 |
- |
Severyanka Cherepovets kvinder
v
Zarechye Odin. kvinder
|
L |
0-3
|