03/07 19:20 |
- |
Meteor E kvinder
v
Spanielka B Women
|
L |
3-2
|
12/11 19:15 |
- |
ZS Mikulova kvinder
v
Spanielka B Women
|
L |
3-0
|
11/30 17:30 |
- |
Brevnov A kvinder
v
Spanielka B Women
|
L |
3-1
|
11/23 18:00 |
- |
Spanielka B Women
v
Kometa Praha kvinder
|
L |
1-3
|
11/01 19:30 |
- |
Strizkov kvinder
v
Spanielka B Women
|
L |
3-0
|
10/16 18:30 |
- |
Kometa Praha kvinder
v
Spanielka B Women
|
L |
3-0
|
03/08 18:30 |
- |
Spanielka B Women
v
Strizkov kvinder
|
W |
3-1
|
01/20 17:20 |
- |
Kyje kvinder
v
Spanielka B Women
|
W |
1-3
|
01/19 18:30 |
- |
Spanielka B Women
v
Slavoj kvinder
|
L |
1-3
|
01/13 18:00 |
- |
Kometa Women
v
Spanielka B Women
|
W |
1-3
|
12/05 19:30 |
- |
Kobylisy A kvinder
v
Spanielka B Women
|
L |
3-0
|
12/01 18:30 |
- |
Spanielka B Women
v
Bohnice A kvinder
|
W |
3-0
|
11/21 17:30 |
- |
Brevnov kvinder
v
Spanielka B Women
|
W |
0-3
|
11/13 19:30 |
- |
Strizkov kvinder
v
Spanielka B Women
|
W |
0-3
|
10/31 19:30 |
- |
Sokol Zizkov C kvinder
v
Spanielka B Women
|
L |
3-0
|
10/22 17:00 |
- |
Slavoj kvinder
v
Spanielka B Women
|
W |
2-3
|
10/20 17:30 |
- |
Spanielka B Women
v
Kyje kvinder
|
L |
0-3
|
10/13 17:30 |
- |
Spanielka B Women
v
Kometa Women
|
W |
3-0
|
03/26 18:00 |
- |
Slavoj kvinder
v
Spanielka B Women
|
L |
3-1
|
03/24 18:22 |
- |
Spanielka B Women
v
J.M. Chodov kvinder
|
W |
3-2
|
03/18 19:30 |
- |
Kobylisy A kvinder
v
Spanielka B Women
|
W |
0-3
|
02/27 19:30 |
- |
Strizkov kvinder
v
Spanielka B Women
|
W |
0-3
|
02/10 18:30 |
- |
Spanielka B Women
v
TJ Slovan Bohnice kvinder
|
L |
0-3
|
01/24 18:30 |
- |
Brevnov kvinder
v
Spanielka B Women
|
W |
0-3
|
01/20 18:03 |
- |
Spanielka B Women
v
Kometa Praha kvinder
|
W |
3-1
|
11/29 19:20 |
- |
J.M. Chodov kvinder
v
Spanielka B Women
|
L |
3-0
|
11/25 18:10 |
- |
Spanielka B Women
v
Kobylisy A kvinder
|
W |
3-0
|
11/12 17:20 |
- |
Kyje kvinder
v
Spanielka B Women
|
L |
3-0
|
10/25 17:20 |
- |
TJ Slovan Bohnice B kvinder
v
Spanielka B Women
|
L |
3-1
|
10/21 17:30 |
- |
Spanielka B Women
v
Brevnov kvinder
|
W |
3-0
|