Date R Hjemme v Ude -
04/28 06:00
29
[287] Saketh Myneni v Yaraslav Shyla
[444]
4-6,6-3,7-6
04/27 06:00
28
Jurabek Karimov v Saketh Myneni
7-6,6-7,3-6
04/27 06:00
28
Yaraslav Shyla v Konstantin Kravchuk
6-2,7-6
04/26 08:00
27
Yaraslav Shyla v Dzmitry Zhyrmont
Retired
04/26 07:00
27
Hiroki Moriya v Jurabek Karimov
4-6,6-7
04/26 06:00
27
[366] Evgeny Tyurnev v Saketh Myneni
[287]
Retired
04/26 06:00
27
[390] Sanjar Fayziev v Konstantin Kravchuk
[355]
4-6,4-6
04/25 09:00
26
Markos Kalovelonis v Dzmitry Zhyrmont
5-7,3-6
04/25 08:40
26
Hiroki Moriya v Mikhail Fufygin
6-0,6-7,6-1
04/25 07:10
26
Jurabek Karimov v Vladyslav Manafov
6-4,6-4
04/25 07:10
26
Vladimir Ivanov v Saketh Myneni
3-6,4-6
04/25 06:30
26
Yaraslav Shyla v Batyr Sapaev
6-2,6-2
04/25 06:25
26
Khumoyun Sultanov v Konstantin Kravchuk
5-7,4-6
04/25 05:00
26
Evgeny Tyurnev v Nikola Cacic
5-7,6-4,6-2
04/25 05:00
26
Sanjar Fayziev v Vladimir Polyakov
7-6,6-2
04/24 14:45
25
Shonigmatjon Shofayziyev v Markos Kalovelonis
1-6,5-7
04/24 12:30
25
Shahbaaz Khan v Mikhail Fufygin
4-6,4-6
04/24 11:50
25
Luca Margaroli v Vladyslav Manafov
4-6,1-6
04/24 11:45
25
[467] Nikola Cacic v N. Vijay Sundar Prashanth
[466]
7-6,2-6,6-4
04/24 11:30
25
Jurabek Karimov v Sergey Fomin
6-3,6-3
04/24 11:20
25
Evgeny Tyurnev v Alexander Pavlioutchenkov
6-3,7-5
04/24 10:40
25
Ivan Liutarevich v Dzmitry Zhyrmont
Retired
04/24 10:20
25
Hiroki Moriya v Sergey Betov
6-4,6-4
04/24 05:00
25
Batyr Sapaev v Saida'lo Saidkarimov
7-6,6-3
04/24 05:00
25
Vladimir Polyakov v Kristian Lozan
3-6,7-5,7-6
04/24 05:00
25
Roman Blokhin v Konstantin Kravchuk
1-6,3-6
04/24 05:00
25
[287] Saketh Myneni v Roman Safiullin
[382]
6-4,7-6
04/23 08:50
25
Yaraslav Shyla v Artur Shakhnubaryan
7-6,6-1
04/23 08:25
25
Khumoyun Sultanov v Manuel Pena Lopez
6-2,6-1
04/23 07:15
25
Sanjar Fayziev v Sidharth Rawat
6-4,6-4
**ITF Uzbekistan F2**
**Dato:**
[Indsæt datoer]
**Sted:**
Tashkent, Uzbekistan
**Overflade:**
Hardcourt
**Turneringskategori:**
ITF Futures
**Prispenge:**
[Indsæt præmiepenge]
**Single:**
* 32 hovedtabelspladser
* 8 kvalifikationspladser
**Double:**
* 16 hovedtabelspladser
**Bemærkelsesværdige spillere:**
[Indsæt navnene på bemærkelsesværdige spillere]
**Tidligere vindere:**
* [2023]: [Indsæt vinderens navn]
* [2022]: [Indsæt vinderens navn]
* [2021]: [Indsæt vinderens navn]
This website stores data such as cookies to enable site functionality including analytics and personalization. By
using this website, you automatically accept that we use cookies.
Accept