04/28 06:00 |
- |
Amurskie Tigritsy Khabarovsk Women v Dynamo Vladivostok Women
|
3-0
|
04/28 03:30 |
- |
Angara kvinder v Bryansk kvinder
|
3-1
|
04/28 01:00 |
- |
Universitet Vizit kvinder v Severyanka Cherepovec 2 kvinder
|
0-3
|
04/27 08:30 |
- |
Bryansk kvinder v Amurskie Tigritsy Khabarovsk Women
|
0-3
|
04/27 06:00 |
- |
Dynamo Vladivostok Women v Universitet Vizit kvinder
|
3-1
|
04/27 03:30 |
- |
Severyanka Cherepovec 2 kvinder v Angara kvinder
|
3-0
|
04/25 08:30 |
- |
Universitet Vizit kvinder v Amurskie Tigritsy Khabarovsk Women
|
0-3
|
04/25 06:00 |
- |
Angara kvinder v Dynamo Vladivostok Women
|
1-3
|
04/25 03:30 |
- |
Severyanka Cherepovec 2 kvinder v Bryansk kvinder
|
3-0
|
04/24 08:30 |
- |
Amurskie Tigritsy Khabarovsk Women v Angara kvinder
|
3-0
|
04/24 06:00 |
- |
Dynamo Vladivostok Women v Severyanka Cherepovec 2 kvinder
|
2-3
|
04/24 03:30 |
- |
Bryansk kvinder v Universitet Vizit kvinder
|
2-3
|
04/23 08:30 |
- |
Severyanka Cherepovec 2 kvinder v Amurskie Tigritsy Khabarovsk Women
|
1-3
|
04/23 06:00 |
- |
Angara kvinder v Universitet Vizit kvinder
|
3-0
|
04/23 03:30 |
- |
Dynamo Vladivostok Women v Bryansk kvinder
|
3-1
|
04/18 15:00 |
- |
Volzhanochka Women v Krasnye Krylya Taganrog Women
|
3-2
|
04/18 13:00 |
- |
Altay Barnaul kvinder v Olympus Novosibirsk kvinder
|
0-3
|
04/18 11:10 |
- |
Italmas-IzhGTU Kvinder v Ryazan kvinder
|
3-0
|
04/18 09:00 |
- |
Zabaikalka kvinder v Voronezh kvinder
|
3-1
|
04/17 15:00 |
- |
Olympus Novosibirsk kvinder v Volzhanochka Women
|
1-3
|
04/17 13:00 |
- |
Krasnye Krylya Taganrog Women v Altay Barnaul kvinder
|
0-3
|
04/17 11:00 |
- |
Ryazan kvinder v Zabaikalka kvinder
|
3-0
|
04/17 09:00 |
- |
Voronezh kvinder v Italmas-IzhGTU Kvinder
|
0-3
|
04/16 16:00 |
- |
Volzhanochka Women v Altay Barnaul kvinder
|
3-0
|
04/16 13:40 |
- |
Olympus Novosibirsk kvinder v Krasnye Krylya Taganrog Women
|
3-2
|
04/16 11:00 |
- |
Zabaikalka kvinder v Italmas-IzhGTU Kvinder
|
2-3
|
04/07 12:30 |
- |
Amurskie Tigritsy Khabarovsk Women v Severyanka Cherepovec 2 kvinder
|
3-1
|
04/07 10:00 |
- |
Dynamo Vladivostok Women v Universitet Vizit kvinder
|
3-0
|
04/07 07:30 |
- |
Bryansk kvinder v Angara kvinder
|
2-3
|
04/06 15:00 |
- |
Severyanka Cherepovec 2 kvinder v Dynamo Vladivostok Women
|
0-3
|