Badminton |
Thomas Cup - Herredouble |
04/29 12:15 |
Lee/Ye v Kral/Svejda
|
|
2-0
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
04/29 12:15 |
Michal Lysakowski v Milosz Kukawka
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
04/29 12:15 |
Maciej Podsiadlo v Grzegorz Adamiak
|
|
1-3
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/29 12:15 |
Sporting (Pele) Esports v Brighton (Spencer) Esports
|
|
7-3
|
|
Tennis |
ITF M25 - Santa Margherita |
04/29 12:15 |
Fausto Tabacco v Max Houkes
|
|
6-3,6-2
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/29 12:15 |
Villarreal (Ragnar) Esports v Bayer 04 (val) Esports
|
|
3-3
|
|
Dart |
Modus Super Series - Uge 10 |
04/29 12:15 |
James Vanbesien v Fallon Sherrock
|
|
4-2
|
|
Fodbold |
Rusland - Premier League |
04/29 12:15 |
Rubin Kazan v Ural
|
|
1-1
|
|
Galop |
Bordeaux Le Bou |
04/29 12:14 |
Bordeaux Le Bouscat (Løb 6) v
|
|
View
|
|
Hunde |
Harlow |
04/29 12:14 |
Harlow (Løb 9) v
|
|
View
|
|
Hunde |
AUS Launceston |
04/29 12:14 |
Løb 10 - Launceston v
|
|
View
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
04/29 12:12 |
Barcelona (labotryas) Esports v PSG (Upcake22) Esports
|
|
0-1
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
04/29 12:12 |
Bayern (Flewless_phoenix) Esports v Real Madrid (BlackStar98) Esports
|
|
2-4
|
|
Hunde |
AUS Maitland |
04/29 12:11 |
Løb 12 - Maitland v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
04/29 12:10 |
Szymon Seroka v Lukasz Kapron
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
04/29 12:10 |
Jakub Folwarski v Slawomir Dosz
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
04/29 12:10 |
Vladimir Voronenko v Artem Yurkov
|
|
3-1
|
|
Basketball |
Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
04/29 12:08 |
MEM Grizzlies (TYCOON) Esports v BOS Celtics (JABZ) Esports
|
|
71-68
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
04/29 12:05 |
Dawid Pelczar v Marcin Stepien
|
|
2-3
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
04/29 12:05 |
Marek Chybinski v Jakub Nowak
|
|
Cancelled
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
04/29 12:05 |
Volodymyr Korobko v Oleksandr Hainovskyi
|
|
1-3
|
|
Tennis |
ITF M15 - Osijek |
04/29 12:05 |
Freek Van Donselaar v Marcell Bartakovics
|
|
6-4,3-6,10-3
|
|
Tennis |
ITF W15 - Varberg |
04/29 12:05 |
Olivia Gram v Anastasia Pettersson
|
|
6-3,6-3
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
04/29 12:05 |
Dmytro Kunchurov v Oleh Ponomarenko
|
|
0-3
|
|
Hunde |
AUS Shepparton |
04/29 12:05 |
Løb 12 - Shepparton v
|
|
View
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
04/29 12:04 |
AC Milan (Senior) Esports v Inter Milan (Lion) Esports
|
|
2-2
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
04/29 12:04 |
Juventus (Koftovsky) Esports v Napoli (Arcos) Esports
|
|
1-3
|
|
Hunde |
Youghal |
04/29 12:04 |
Youghal (Løb 8) v
|
|
View
|
|
Hunde |
Romford |
04/29 12:02 |
Romford (Løb 12) v
|
|
View
|
|
Galop |
Chantilly |
04/29 12:01 |
Chantilly (Løb 2) v
|
|
View
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
04/29 12:00 |
VfB Stuttgart (Odin) Esports v Hoffenheim (MisterX) Esports
|
|
5-7
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
04/29 12:00 |
Eintracht (VanGogh) Esports v Bayer 04 (Arthur) Esports
|
|
0-4
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/29 12:00 |
Man Utd (Goliath) Esports v Tottenham (Arthur) Esports
|
|
2-5
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/29 12:00 |
Arsenal (Shelby) Esports v Aston Villa (Ivan) Esports
|
|
2-1
|
|
Fodbold |
Anden Kamp |
04/29 12:00 |
IFK Norrkoping U21 v Gefle IF U21
|
|
6-0
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
04/29 12:00 |
Filip Kociuba v Dawid Stapor
|
|
2-3
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
04/29 12:00 |
Man City (sane4ek8) Esports v Bayern (Flewless_phoenix) Esports
|
|
1-1
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
04/29 12:00 |
Real Madrid (BlackStar98) Esports v Barcelona (labotryas) Esports
|
|
3-3
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
04/29 12:00 |
Portugal (Matrix) Esports v England (Liam) Esports
|
|
5-2
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
04/29 12:00 |
Germany (Walter) Esports v Netherlands (Palas) Esports
|
|
2-6
|
|
Håndbold |
Tyrkiet - 1.Lig - Kvinder |
04/29 12:00 |
Polatli kvinder v Ortahisar BLD kvinder
|
|
24-33
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/29 12:00 |
Villarreal (Ragnar) Esports v Sporting (Pele) Esports
|
|
4-4
|
|
Tennis |
ITF W35 - Nottingham |
04/29 12:00 |
Ruby Cooling v Ella Mcdonald
|
|
3-6,6-1,10-6
|
|
Tennis |
ITF W35 - Yecla |
04/29 12:00 |
Ornella De Fazio v Alica Rusova
|
|
1-6,2-6
|
|
eSport |
CS2 - CCT Europe Series 2 |
04/29 12:00 |
Insilio v HAVU
|
|
1-2
|
|
Bordtennis |
TT Star Series |
04/29 12:00 |
Oleksandr Tymofieiev v Juan Perez
|
|
2-3
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
04/29 12:00 |
Oleksandr Maslovets v Valentyn Kurliuk
|
|
0-3
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
04/29 12:00 |
Oleksandr Zhurba v Anton Tur
|
|
2-1
|
|
Volleyball |
Kina - Nationale mesterskaber - Kvinder |
04/29 12:00 |
Sichuan kvinder v Fujian kvinder
|
|
3-2
|
|
eSport |
CS2 - RES Regional EU |
04/29 12:00 |
Zero Tenacity v PARIVISION
|
|
1-2
|
|
Bordtennis |
Tjekkiet - Liga Pro |
04/29 12:00 |
Robert Koczy v Adam Strelec
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
Tjekkiet - Liga Pro |
04/29 12:00 |
Miloslav Kotil v Ales Ruzicka
|
|
3-0
|
|
Bordtennis |
Tjekkiet - Liga Pro |
04/29 12:00 |
Jiri Plachy v Vladimir Cermak
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
Tjekkiet - Liga Pro |
04/29 12:00 |
Petr Sudek v Vaclav Hruska Sr
|
|
3-1
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/29 12:00 |
Roma (Votepeace) Esports v Brighton (Spencer) Esports
|
|
3-2
|
|
Basketball |
Filippinerne - MPBL |
04/29 12:00 |
Quezon Huskers v Manila All Stars
|
|
70-65
|
|
Basketball |
VTB United League |
04/29 12:00 |
Uralmash Ekaterinburg v Zenit Skt. Petersborg
|
|
72-69
|
|
Tennis |
WTA - Madrid - Damedouble |
04/29 12:00 |
Wang/Zheng v Schuurs/Stefani
|
|
7-6,2-6,10-5
|
|
Ishockey |
U18 World Championship |
04/29 12:00 |
Czech Rep U18 v Kazakhstan U18
|
|
3-4
|
|
Snooker |
VM 2024 |
04/29 12:00 |
Joe O'Connor v Kyren Wilson
|
|
6-13
|
|
Fodbold |
Rumænien - Liga 2 |
04/29 12:00 |
CS Corvinul Hunedoara v CSC 1599 Selimbar
|
|
3-1
|
|
Fodbold |
Armenien - Første liga |
04/29 12:00 |
Onor v Alashkert FC II
|
|
View
|
|
Fodbold |
England - Development League 2 |
04/29 12:00 |
Crewe U21 v Charlton U21
|
|
Postponed
|
|
Fodbold |
England - Development League 2 |
04/29 12:00 |
Wigan U21 v Watford U21
|
|
1-3
|
|
Hunde |
AUS Dubbo |
04/29 11:59 |
Løb 12 - Dubbo v
|
|
View
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
04/29 11:58 |
Jan Herink v Tomas Kanka
|
|
3-2
|
|
Basketball |
Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
04/29 11:58 |
PHX Suns (THA KID) Esports v DAL Mavericks (SHARPSHOOTER) Esports
|
|
61-67
|
|
eSport |
DOTA2 - European Pro League |
04/29 11:57 |
1WIN v Rest Farmers
|
|
2-0
|
|
Hunde |
AUS Albion Park |
04/29 11:57 |
Løb 9 - Albion Park v
|
|
View
|
|
Hunde |
Harlow |
04/29 11:56 |
Harlow (Løb 9) v
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF M15 - Osijek |
04/29 11:55 |
Michael Gloeckler v Marin Bradaric
|
|
1-6,4-6
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
04/29 11:55 |
Ondrej Fiklik v Ales Brandtl
|
|
3-1
|
|
Bordtennis |
Setka Cup |
04/29 11:55 |
Mykhailo Hlaholev v Ivan Krivoy
|
|
2-3
|
|
Tennis |
ITF W100 - Wiesbaden |
04/29 11:55 |
Gina Feistel v Mona Barthel
|
|
1-6,7-6,6-4
|
|
Dart |
Modus Super Series - Uge 10 |
04/29 11:55 |
Daniel Astbury v Ted Evetts
|
|
4-3
|
|
eSport |
Honor of Kings - KGL Spring |
04/29 11:55 |
Titan King's Legion v WanZhen
|
|
3-1
|
|
Hunde |
Swindon |
04/29 11:54 |
Swindon (Løb 11) v
|
|
View
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
04/29 11:52 |
Roma (Wboy) Esports v Juventus (Koftovsky) Esports
|
|
1-4
|
|
Fodbold |
Esoccer - Battle - 8 min. spil |
04/29 11:52 |
Napoli (Arcos) Esports v AC Milan (Senior) Esports
|
|
1-6
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
04/29 11:50 |
Bartosz Kwodawski v Grzegorz Poliniewicz
|
|
3-2
|
|
Badminton |
Uber Cup |
04/29 11:50 |
Busanan Ongbumrungpan v Siti Nurshuhaini
|
|
2-0
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
04/29 11:50 |
Adam Dosz v Konrad Kulpa
|
|
0-3
|
|
Bordtennis |
TT Elite Series |
04/29 11:50 |
Bartosz Czerwinski v Mateusz Golebiowski
|
|
3-2
|
|
Tennis |
ITF W35 - Yecla |
04/29 11:50 |
Arina Arifullina v Patricia R Carretero
|
|
6-2,6-1
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
04/29 11:50 |
Vaclav Hejda Jr v Zdenek Zahradka
|
|
3-0
|
|
Bordtennis |
Setka Cup - Kvinder |
04/29 11:50 |
Yana Mykhailyk v Olga Melnik
|
|
3-0
|
|
Tennis |
ITF W50 - Lopota - Damedouble |
04/29 11:50 |
Shubladze/Zelinskaya v Khruleva/Mdlulwa
|
|
6-2,6-1
|
|
Galop |
JPN Funabashi |
04/29 11:50 |
Løb 12 - Funabashi v
|
|
View
|
|
Galop |
JPN Kochi |
04/29 11:50 |
Løb 11 - Kochi v
|
|
View
|
|
Hunde |
AUS Launceston |
04/29 11:49 |
Løb 10 - Launceston v
|
|
View
|
|
Basketball |
Ebasketball - H2H - GG League - 4x5 min |
04/29 11:48 |
BOS Celtics (AM) Esports v MEM Grizzlies (DIMES) Esports
|
|
67-65
|
|
Hunde |
Romford |
04/29 11:47 |
Romford (Løb 12) v
|
|
View
|
|
Hunde |
Youghal |
04/29 11:46 |
Youghal (Løb 8) v
|
|
View
|
|
Hunde |
AUS Maitland |
04/29 11:46 |
Løb 12 - Maitland v
|
|
View
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
04/29 11:45 |
Eintracht (VanGogh) Esports v VfB Stuttgart (Odin) Esports
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
04/29 11:45 |
Sylwester Wloszek v Eryk Skura
|
|
0-3
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
04/29 11:45 |
Dortmund (Samuel) Esports v Hoffenheim (MisterX) Esports
|
|
2-5
|
|
Fodbold |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/29 11:45 |
Arsenal (Shelby) Esports v Man Utd (Goliath) Esports
|
|
3-2
|
|
Bordtennis |
TT Cup |
04/29 11:45 |
Miguel Chamorro v Ivan Martin
|
|
0-3
|
|
Fodbold |
Esoccer - Adriatic League - 10 minutters spil |
04/29 11:45 |
Germany (Walter) Esports v England (Liam) Esports
|
|
0-5
|
|